II liga kobiet PZPN: Po punkty na Przedgórze Sudeckie

Nasze Panie mają za sobą mecz 7 kolejki rozgrywek II ligi kobiet PZPN gr. zachodniej.

Tym razem przyszło walczyć o ligowe oczka w Bielawie oddalonej od Kołobrzegu o ponad 500km. Miejscowa drużyna Bielawianka podejmowała zespół AP Kotwica Kołobrzeg w minioną niedzielę 4 października o godz. 15 00 na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej. Zawody doskonale zaczęły się dla kołobrzeżanek, ponieważ już w 4 minucie Patrycja Falborskadała prowadzenie swojemu zespołowi na 0:1. Natomiast w 36 minucie Agnieszka Fecycz zdobyła gola podwyższając wynik na 0:2. W drugiej połowie piłkarskie szczęście dopisało gospodyniom. Otóż trafienie kontaktowe na 1:2 Karoliny Tylak w 71 minucie dało im nadzieję na odrobienie strat. Szczęście uśmiechnęło się do Bielawianki Bielawa w 77 minucie. Po akcji na połowie przyjezdnych pika odbiła się od jednej z zawodniczek akademii i wpadła do własnej bramki (2:2). W ten oto sposób zawody zakończyły się podziałem punktów.

Skład AP Kotwica Kołobrzeg:

Patrycja Falborska, Marcelina Biskupska, Agnieszka Fecycz, Natalia Fidos, Małgorzata Kowalczuk, Anna Szczepańska, Dominika Szczygielska (77’ Kinga Kosakowska), Anna Tabaczyk, Wiktoria Włodarczyk, Monika Wziątek, Klaudia Zaklika.

Na zmiany:

Patrycja Plata, Kinga Kosakowska, Klaudia Możdżonek.

Już dziś zapraszamy na mecz 8 kolejki. 11 października do Kołobrzegu przyjeżdża Medyk Konin II. Początek piłkarskich zmagań o godz. 14 00 na Stadionie im. Sebastiana Karpiniuka.